polskiEnglish

Komunikat wysłany do Burmistrza Dzielnicy Targówek celem przedstawienia jego treści radnym i mieszkańcom na Sesji Rady Dzielnicy w dniu 26 września 2013 roku.

Szanowni Państwo,

W związku z emocjami, które towarzyszyły wszczęciu przez nas postępowania o uzyskanie decyzji środowiskowej, co do bardziej zaawansowanych procesów gospodarowania odpadami, informujemy, że postępowanie to obecnie, z naszej inicjatywy, zostało wstrzymane.

Dziękujemy za wszystkie pytania,  uwagi oraz opinie, z których będziemy wyciągać wnioski.

Pragniemy zapewnić, że naszym głównym celem jest podnoszenie standardów techniczno-środowiskowych, by lepiej odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów oraz by być dobrym sąsiadem. Biorąc pod uwagę naszą długoletnią już działalność na Targówku oraz rozwój dzielnicy, zależy nam by wyjaśnić kwestie budzące emocje oraz wszystkie elementy związane z pracą zakładu, które mogą powodować niepewność. W tym celu, na naszej stronie internetowej www.firstrecycling.pl, przygotowaliśmy specjalną zakładkę pod hasłem „zielony projekt”. Znajdziecie w niej Państwo więcej informacji temat działań zakładu, a także odpowiedzi na wszystkie zadawane, także na tej sali podczas sesji Rady Dzielnicy, pytania.

Stworzyliśmy także specjalny formularz kontaktowy – jeżeli pojawią się więc dodatkowe pytania z Państwa lub mieszkańców strony – zachęcamy do korzystania z niego.

Z poważaniem

Zarząd First Recycling Sp. z o.o.

biuro@firstrecycling.pl