polskiEnglish
6
First Recycling operates on the Polish market since 1996 offering recycling services. For over 15 years now we’re building trust in relationship with our partners. Below some opinions about us:
expand/collapse all
 • expand/collapse

  Jimmy Persson – Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

  Operations Director

  hilding

  First Recycling helped us to organize our work with waste internally and to collect our waste on a timely manner. Waste management is not our core business and thanks to our cooperation with First Recycling, I don’t need to put my own time into it since everything is running smooth”.

  Więcej-o-Hilding-Anders
 • expand/collapse

  Krzysztof Białas – Prosper SA

  Kierownik magazynu

  “Współpracujemy z First Recycling od długiego czasu. Bez względu na sytuację na rynku, nigdy nie pozostawili nas z odpadami na placu. Dla nas to bardzo ważny element współpracy”.

 • expand/collapse

  Wojciech Nowak – Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o

  Production Facilities Manager

  FIRST RECYCLING to partner,

  z którym współpracujemy od kilku lat, przez ten czas wielokrotnie udowodnił swój profesjonalizm w zakresie odbioru surowców wtórnych i odpadów poprodukcyjnych, a zatrudnieni w firmie ludzie są życzliwi i otwarci na potrzeby klienta”.

 • expand/collapse

  Marek Boho – PF Logo Express Sp. z o.o.

  Specjalista ds. BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska

  „Firma First Recycling od pierwszego dnia współpracy jest bardzo profesjonalnie zaangażowana w zakresie odbiorów odpadów surowców wtórnych. Jestem przekonany, że każdy Klient, który ma styczność z First Recycling, jest bardzo zadowolony zarówno z jakości obsługi, jak i podejścia do całej tematyki gospodarki odpadami”.

 • expand/collapse

  Andrzej Kałuziński – Drukarnia Archidiecezjalna w Katowicach

  Dyrektor

  „[…] Wieloletnią współpracę z First Recycling oceniamy wysoko – zarówno pod względem jakości świadczonych przez tę firmę usług, jak i odpowiedzialności za powierzone zadania […]”.

 • expand/collapse

  Rafał Rybski – Garmond Press Sp. z o.o.

  Dyrektor

  „Powiem trzy słowa o First Recycling: rzetelnie, fachowo i uczciwie, ponieważ oddają one moją szczerą ocenę tej firmy”.

 • expand/collapse

  Ewa Telechon – Canpol

  Kierownik ds. Logistyki i IT

  „Osoby współpracujące bezpośrednio z naszą firmą nie ograniczają się  jedynie do ścisłej współpracy w ramach swoich obowiązków, lecz również  służą radą i pomocą w sytuacji, kiedy jest to potrzebne. W kontaktach zawsze są osobami otwartymi i komunikatywnymi”.

 • expand/collapse

  Grzegorz Fibakiewicz – Kolporter Sp. z o.o. w Kielcach

  Dyrektor

  „Od kilku lat współpracujemy z firmą FIRST RECYCLING w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów makulaturowych. Wyrażamy duże zadowolenie ze współpracy z tą firmą w zakresie obsługi serwisowej. Jest to profesjonalny i rzetelny partner biznesowy. Usługi oferowane przez FIRST RECYCLING świadczone są na wysokim poziomie, a firma charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy, fachowością i otwarciem na klienta”.

 • expand/collapse

  Maciej Saługa – Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA

  Szef Logistyki Drukarni

   „Wyrażam zadowolenie z jakości współpracy, profesjonalizmu, rzetelności oraz fachowości w działaniu podczas wykonywania zlecenia. Jesteśmy zadowoleni z wykonywanych usług. Możemy w pełni polecić innym klientom FIRST RECYCLING jako solidnego wykonawcę”.

  Maciej Saługa

   

   

biuro@firstrecycling.pl