polskiEnglish
6
First Recycling operates on the Polish market since 1996 offering recycling services. For over 15 years now we’re building trust in relationship with our partners. Below some opinions about us:
expand/collapse all
  • expand/collapse

    Jimmy Persson – Hilding Anders Polska Sp. z o.o.

    Operations Director

    hilding

    First Recycling helped us to organize our work with waste internally and to collect our waste on a timely manner. Waste management is not our core business and thanks to our cooperation with First Recycling, I don’t need to put my own time into it since everything is running smooth”.

    Więcej-o-Hilding-Anders
  • expand/collapse

    Krzysztof Białas – Prosper SA

    Kierownik magazynu

    “Współpracujemy z First Recycling od długiego czasu. Bez względu na sytuację na rynku, nigdy nie pozostawili nas z odpadami na placu. Dla nas to bardzo ważny element współpracy”.

  • expand/collapse

    Wojciech Nowak – Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o

    Production Facilities Manager

    FIRST RECYCLING to partner,

    z którym współpracujemy od kilku lat, przez ten czas wielokrotnie udowodnił swój profesjonalizm w zakresie odbioru surowców wtórnych i odpadów poprodukcyjnych, a zatrudnieni w firmie ludzie są życzliwi i otwarci na potrzeby klienta”.

  • expand/collapse

    Marek Boho – PF Logo Express Sp. z o.o.

    Specjalista ds. BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska

    „Firma First Recycling od pierwszego dnia współpracy jest bardzo profesjonalnie zaangażowana w zakresie odbiorów odpadów surowców wtórnych. Jestem przekonany, że każdy Klient, który ma styczność z First Recycling, jest bardzo zadowolony zarówno z jakości obsługi, jak i podejścia do całej tematyki gospodarki odpadami”.

  • expand/collapse

    Andrzej Kałuziński – Drukarnia Archidiecezjalna w Katowicach

    Dyrektor

    „[…] Wieloletnią współpracę z First Recycling oceniamy wysoko – zarówno pod względem jakości świadczonych przez tę firmę usług, jak i odpowiedzialności za powierzone zadania […]”.

  • expand/collapse

    Rafał Rybski – Garmond Press Sp. z o.o.

    Dyrektor

    „Powiem trzy słowa o First Recycling: rzetelnie, fachowo i uczciwie, ponieważ oddają one moją szczerą ocenę tej firmy”.

  • expand/collapse

    Ewa Telechon – Canpol

    Kierownik ds. Logistyki i IT

    „Osoby współpracujące bezpośrednio z naszą firmą nie ograniczają się  jedynie do ścisłej współpracy w ramach swoich obowiązków, lecz również  służą radą i pomocą w sytuacji, kiedy jest to potrzebne. W kontaktach zawsze są osobami otwartymi i komunikatywnymi”.

  • expand/collapse

    Grzegorz Fibakiewicz – Kolporter Sp. z o.o. w Kielcach

    Dyrektor

    „Od kilku lat współpracujemy z firmą FIRST RECYCLING w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów makulaturowych. Wyrażamy duże zadowolenie ze współpracy z tą firmą w zakresie obsługi serwisowej. Jest to profesjonalny i rzetelny partner biznesowy. Usługi oferowane przez FIRST RECYCLING świadczone są na wysokim poziomie, a firma charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy, fachowością i otwarciem na klienta”.

  • expand/collapse

    Maciej Saługa – Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA

    Szef Logistyki Drukarni

     „Wyrażam zadowolenie z jakości współpracy, profesjonalizmu, rzetelności oraz fachowości w działaniu podczas wykonywania zlecenia. Jesteśmy zadowoleni z wykonywanych usług. Możemy w pełni polecić innym klientom FIRST RECYCLING jako solidnego wykonawcę”.

    Maciej Saługa

     

     

biuro@firstrecycling.pl